×

1. Venujeme sa výhradne veľkoobchodnému predaju, preto u nás môžete nakupovať len po registrácii vašej firmy na našom e-shope: www.indimex.sk

Ceny produktov budú sprístupnené až po registrácii. Minimálna hodnota nákupu je 100 € bez DPH.

2. Tovar je možné vyberať prehliadaním katalógu na našich webových stránkach www.indimex.sk s možnosťou využitia pomoci operátora v pracovných dňoch v čase od  9:00 do 17:00 na linke: +421 910 439 647.

3. Po obdržaní Vašej objednávky bude objednávka spracovaná a na váš e-mail bude doručené potvrdenie o prijatí objednávky. Detaily objednávky a predpokladaný termín dodania tovaru s Vami dohodneme písomne alebo telefonicky. Na Vami uvedenú e-mailovú adresu budú v prípade potreby zasielané všetky ďalšie informácie ohľadom objednávky.

4. Doručenie potvrdenia o prijatí objednávky zo strany predávajúceho neznamená uzavretie kúpnej zmluvy. Po doručení potvrdenia o prijatí objednávky dochádza k overeniu dostupnosti tovaru zo strany predávajúceho. V prípade, že tovar nie je dostupný sa predávajúci s Vami telefonicky alebo písomne spojí a na základe spoločnej dohody bude predávajúcim objednávka upravená. V prípade objednávky, kde si vyberiete prepravu naším zmluvným dopravcom na Vami zvolenú adresu doručenia (môže sa líšiť od fakturačnej adresy), sa cena za doručenie upresní až po potvrdení a definitívnom uzavretí objednávky. Kúpna zmluva bude uzavretá až záväzným akceptovaním návrhu na uzavretie kúpnej zmluvy predávajúceho kupujúcim na základe telefonického alebo písomného potvrdenia. Po potvrdení kúpnej zmluvy kupujúcim bude objednávka spracovaná. Kupujúceho následne oboznámime telefonicky alebo formou e-mailu, že bola zásielka expedovaná alebo že je pripravená na osobné vyzdvihnutie.

5. V prípade platby na dobierku fyzický daňový doklad s vyčíslením kúpnej ceny Vám bude dodaný v deň prevzatia tovaru. Tovar sa považuje za prevzatý kupujúcim v okamihu, keď kupujúci alebo ním určená tretia osoba prevezme všetky časti objednaného tovaru.