×

O SPOLOČNOSTI INDIMEX

Spoločnosť Indimex s.r.o. založená v roku 1991, sa zaoberá dovozom a veľkoobchodným predajom tovaru z Ázie. Našou ideou je dodávať kvalitné produkty, ktoré uspokoja každého zákazníka a taktiež osobný prístup, ktorý pre nás nie je len prázdnym prísľubom, ale presvedčením, ako byť pre každého zákazníka najlepším partnerom. Prakticky zúročujeme dlhoročné skúsenosti.

ČO ROBÍME

Naša spoločnosť dováža rozmanitý výber štýlových produktov z Ázie. Náš sortiment tvorí široký okruh výrobkov, ktoré sú späté s východnou kultúrou a tradíciami Indie, Thajska, Indonézie a Číny. Neustále aktualizujeme a postupne rozširujeme náš výber, vďaka tomu vám dnes môžeme ponúknuť viac ako osem tisíc položiek.

VONNÉ TYČINKY, KUŽELE, ESENCIÁLNE OLEJE, KADIDLÁ A DOPLNKY K NIM

U nás si vyberiete z viac ako 400 druhov vonných tyčiniek a kužeľov, sme najväčším dovozcom v celej Európe. Tiež máme veľký výber vonných olejov, kadidiel a živíc. Do ponuky patria aj doplnky ako rôzne stojany na tyčinky a kužele, backflow stojany, kadidelnice a aromalampy z odlišných materialov.

ČAJOVÉ, VONNÉ A DEKORATÍVNE SVIEČKY, TYČINKOVÉ DIFUZÉRY A STOJANY

Dovážame aj širokú paletu vonných, čajových, dekorativných sviečok a tyčinkových difuzérov. Momentálne máme okolo 400 druhov na sklade, ako sezónne (vianočné, veľkonočné, valentínske) tak aj celoročné. K sviečkam ponúkame aj ozdobné stojany.

PORCELÁN, SKLO A KERAMIKA

Máme široký sortiment hrnčekov, čajových a kávových súprav, čínskych váz, tanierov a podnosov. Rôzne figúrky anjelikov a zvieratiek z keramiky a krištáľového skla.

RUČNE VYROBENÉ VÝROBKY

Vyrezávané drevené sošky slonov a ďalších zvierat, nádoby z prírodného kameňa, tradičná keramika, svietniky, šperky a drevené výrobky z Indonézie a Thajska.

EZOTERICKÉ A DUCHOVNÉ PREDMETY

Taktiež u nás nájdete duchovné a feng shui predmety, kovové a drevené sochy a sošky rôznych veľkostí (Krišna, Šiva, Ganéša, Buddha, Sarasvatí, ÓM…), tibetské misy a zvonce, čakra náramky, lapače snov, zvonkohry z rôznych materiálov a množstvo drobností, ktorých jedinečnosť vám pomôže dotknúť sa krásy východnej kultúry.

BIŽUTÉRIA

Doviezli sme pre vás širokú paletu bohato zdobených šperkov, náramkov z prírodného kameňa, veľký výber náušníc, prívesky, korálky, červené pletené náramky a ďalšie módne doplnky s modernými vzormi.

BYTOVÉ DOPLNKY

V našej ponuke nájdete tiež štýlové bytové doplnky, ako napríklad ručne vyrezávané odkladacie a čajové stolíky, zrkadlá, paravány, lampy, nástenné hodiny, stojany na víno, fontány, bohato zdobené vázy, tácky a podnosy, predmety z mosadze zdobené perleťou a rozmanité obrazy.

KOŽENÉ VÝROBKY

Originálne výrobky z rozličných druhov kože, dámske a pánske peňaženky, púzdra, opasky, ľadvinky, dámske kabelky, dekoratívne kožené zvieratká, kožené ruksaky, indické nákupné tašky razené, vyšívané a zdobené klasickými motívmi, ale aj ruksaky z tkaniny, jutové, papierové, plastové a darčekové tašky.

SEZÓNNY TOVAR

Máme pre vás pripravené aj sezónne kolekcie na Vianoce, Valentína a Veľkú noc. Tiež vám zabezpečíme firemné darčeky pre zamestnancov.

NAŠE CIELE

Naším primárnym cieľom je byť spoľahlivým dodávateľom kvalitného tovaru. Prioritou pre nás je kvalita a originalita našich produktov, ktoré pre vás starostlivo vyberáme u výrobcov osvedčených značiek. Ďalším dôležitým cieľom je poskytovať našim obchodným partnerom tie najlepšie služby, podporovať vzájomné marketingové aktivity a poskytovať podporu predaja našich produktov.

KTO SÚ NAŠI ZÁKAZNÍCI?

- veľkoobchody

- maloobchodné siete

- maloobchodné predajne

- internetové obchody

- čajovne, kaviarne, reštaurácie, kluby

- organizátori kurzov a festivalov

- liečitelia, terapeuti, maséri, jógové štúdiá

PREČO SI NÁS VYBRAŤ AKO DODÁVATEĽA?

- Sme skúsený tím s dlhoročnou praxou, vieme rýchlo a efektívne nájsť vždy to ideálne riešenie

- K naším zákazníkom sme otvorení a snažíme sa spoločne hľadať vhodné riešenia

- Sme pozorní k potrebám našich zákazníkov a snažíme sa neustále zlepšovať a zdokonaľovať naše služby

- Sledujeme vývoj na trhu a reagujeme na potreby našich zákazníkov

- Radi vás spoznáme osobne a pomôžeme zvoliť vhodný sortiment

- Vítame spätnú väzbu od našich zákazníkov, pozitívnu aj negatívnu

- Je pre nás dôležité byť vaším dobrým obchodným partnerom

- Zakladáme si na serióznom prístupe a poctivom obchodovaní